Rýchly Servis Počítačov a Notebookov

už do 24H

Zverte sa do rúk odborníkov a doprajte Vášmu zariadeniu tú najlepšiu starostlivosť

Počítač na Mieru

Táto služba slúži pre tých najnáročnejších užívateľov, ktorí hľadajú to najlepšie v požadovanej cene. Ako sú hráči, streameri, grafici, video tvorcovia a pod.

Maximálny výkon:

Všetky komponenty, ktoré používame na zostavenie sa vyznačujú prémiovou kvalitou, výkonom a tichou prevádzkou. U nás nájdete vždy aktuálne a najvýznamnejšie značky v oblasti IT. Komponenty sú vždy vyvážené a kompatibilné.

Tichá prevádzka:

Počítač môže trpieť rôznymi rušivými vplyvmi ako sú hlučné vetráky v skrinke, CPU chladič, GPU chladič, zdroj, prípadne staré mechanické disky HDD. Všetko dokopy to dotvára finálny hluk, ktorý môže byť veľmi otravný. Preto sa snažíme hlučnosť eliminovať vhodnou súhrou kvalitných komponentov v podobe tichých vetrákov, ktoré sa dajú regulovať cez SW. Dnes na trhu dokonca nájdeme aj pasívne chladenie na grafických kartách, alebo zdrojoch, kde vetrák spína od určitej teploty, alebo vôbec. SSD disk bez mechanicky pohyblivých častí je samozrejmosť a dá sa na ňom vyskladať aj rýchle úložisko na dáta. Vo finále u nás získate nielen výkonný, ale aj veľmi tichý PC.

Vzhľad:

Pozorne spracovávame požiadavky zákazníka aj pri vzhľade daného PC. Preto sa vždy pýtame na obľúbenú farbu a rozmery skrinky. Priehľadnú bočnicu, farbu vetrákov, farbu kabeláže a RGB podsvietenie.

Testovanie:

Po zložení počítača všetky komponenty testujeme v záťažových testoch niekoľko hodinovým intervalom, kde pozorujeme teploty a celkové chovanie HW a SW, aby sa predišlo problémom v budúcnosti a PC mal čo najvyššiu životnosť.